rene en erica schreef:er is ook zoiets als scherpe delen
Artikel 5.2.48
- Uitwendige veiligheid o.a. wiel- en zijdelingse afscherming
- - Keuringseisen personenauto's, carrosserie
- - - Keuringseisen:
1. Personenauto's mogen geen scherpe delen hebben die in geval van botsing gevaar voor lichamelijk letsel voor andere weggebruikers kunnen opleveren.
- - - Wijze van keuren:
Leden 1, 2 en 3. Visuele controle, waarbij in geval van twijfel wordt gemeten.
== oftewel je auto mag niet scherp zijn ==
6. Geen deel aan de buitenzijde van de personenauto mag zodanig zijn bevestigd, beschadigd, versleten of door corrosie zijn aangetast, dat gevaar bestaat voor losraken.
== dit zou kunnen spreken vóór wat 'showroomstaat' zegt, maar ik ben zelf van mening dat het voorlopig wel blijft zitten. ==
(c) RDW
rene en erica schreef:het moet er dus wel een beetje op lijken.
En dat is dan ook precies wat ik geprobeerd heb: vorm herstellen, gat uit zicht halen, kleurverschil minimaliseren. Gewoon dus dat je niet van een kilometer afstand een roestbak ziet maar dat je dichtbij moet staan om te zien dat het slechts plamuur is. Ik vind het lijken iig
