Ik ben onder de auto gaan liggen, op zoek naar het lekje. Het lijkt uiteindelijk toch wel een olie achtige substantie te zijn. Waar het vandaan lijkt te komen, hier de bijschrijving;
Waar het verlengde van de versnellingspook pook :oops: de gearbox in lijkt te gaan. Er hangt een plastic 'bakje' onder, ter bescherming.
Nou daar vandaan lijkt het te komen. Wat zal het kunnen zijn? Voor als ik naar de monteur ga, wil dan toch wel een beetje verhaal kunnen doen.
Als ik het zo terug lees is het wel duidelijk dat ik niet echt een sleutelaar ben


En dan de uitlaat;
Zit naar behoren vast (iig op alle aangegevn punten) maar lijkt echt ultra laag te hangen. Van de zijkant zie ik gewoon een deel en bij misselijke drempels is het raak. Hoe langzaam ik ook rijd. Is dit een (veel) voorkomend iets? Iemand ervaring mee?