heb er zelf de dual Xenon in zitten, maar aangezien je dimlicht uit gaat bij groot licht (dus niet sienen) dan gaat je dimlicht uit en heb je dus ff wat minder licht.
Dus de bi-xenon, of die je nu hebt zijn eerlijk gezegd iets slimmere keuzen.
Voor je ballasten, onder je koplamp zit een nette ruimte, als je geen koplampwissers hebt zelfs nog wat meer.
Als ik sein, blijft mijn xenon aan en gaat er een halogeen lampje bij aan (grootlicht). Bij de grootlichtstand gaat de xenon uit en gaat alleen het halogeen lampje branden. Lichtbeeld is alleen heel slecht, heb ze maar laag afgesteld, nieuwen ga ik zeker niet kopen. Die 8000K klopt denk ik niet. Is wel heel wit licht.
Ik heb 6000 K genomen, viel me op dat met de "blauw" futerlighs alles wat reflecteerde goed te zien was, maar van de rest niet, dus voor de warmere kleur gegaan, maar ook die ziet er nog wit uit.
Gisteravond de xenon echt uitgeprobeert. Eindelijk is alles goed te zien ! Heb niet het idee dat ik mensen ermee verblind. Als de bodykit bumper erop zit, komt er ook xenon in de mistlampen.
Men knippert wel naar mij maar dat is meer omdat ik gewoon licht en mijn mistlichten aan heb! Ik heb ook xenon maar niet in de mistlichten. Ziet er goed uit verder...
Uitlaat klappert niet, hoor alleen een zachte tik bij het overschakelen van 1 naar 2.
Vandaag bougiekabels, bobine kabel, bougies en een koudestartsensor met spoed bestelt. Morgen in de middagpauze even monteren. Slaat nu af en toe een kabeltje over, met vochtig weer was het soms ook lastig starten. Met een week of 4 worden de aandrijfashoezen vervangen (3x) koppeling laat ik zo nog even.
Morgen komt de cold air intake ook binne, dan even uitmeten welke 90 graden bocht ik nodig ben en dan hopelijk van t weekend monteren !
Kabels en bougies zitten erin. Sensor doe ik vrijdagmiddag.
Wou vanmiddag even een versnellingsbak achterin men auto leggen, en toen zag ik dat er weer water in de auto lag ! Morgen meteen 2 nieuwe achterlichten bestellen, met de witte knippers Rechterachterlicht is lek, niet op de kit/pakking maar op de unit zelf :evil:
Thnx voor de foto Om die reden heb ik m ook niet gekocht, en wil het eerst met deze proberen. Maar je hebt geen enkel idee aan welk deel het van het filter ligt waarom ie sneller is ?
Zoals je ziet is het filterelement gewoon een cilinder vorm.
Hierin staat een kegel waar de lucht op komt en zo het filterelement word ingezogen/geperst.
Ten tweede is het filterelement van veel betere kwaliteit. Zuiveren en meer doorlaat van lucht.
Ten derde is mijn filter ook vele male groter dan jouw filter.
Denk dat jouw filter goed is voor een auto onder de 150 pk.
Filters hebben namelijk grensen met hoeveelheid pk.
Denk dat het design ervoor zorgt dat je meer oppervlakte aan filter hebt, en dat er daardoor meer lucht doorheen kan. Die kegel op de tekening zorgt voor een kleine (dus net iets minder) verdubbeling van het oppervlak.