Hier dan eindelijk een update, met foto

Ben er nu een paar keer mee wezen rijden maar ga het verlagen op deze manier niet aanraden. Het rijdt opzich heel goed, gewoon zoals het moet, maar met de drempels hoor je de veren op de rand van de draagarm, waar de ring tussen is gelast, springen.
Dit is zijn stand:
Gaat achter nog wat omhoog, deze kant is wat ingezakt, hopelijk maken station veren hem niet TE hoog...
Tot zover over de veren enzo, heb ook nog een vraagje over de ontsteking op lpg, hij stond stationair op 0 graden, liep ook niet lekker in laag toeren, heb hem toen op 5 graden gezet volgens haynes, loopt nu soepeler onderin, maar hoger in toeren dan weer niet. Wie kan hier wat zinnigs over zeggen?
De motor loopt stationair niet mooi rond, af en toe mist hij een vonkje, de stroboscope lamp knippert ook even niet als hij hapert, dus gaat niet helemaal goed.
Ook nog een vraagje over het koelsysteem, in het boek staat dat er 0,7 bar overdruk moet zijn in het koelsysteem, nu kan ik dit niet meten, maar ik knijp de bovenste slang van de radiateur zonder enige moeite plat, normaal hoort dat moeilijker te gaat toch?
Een heel verhaal weer, sorry
Bij voorbaat dank.