@Eagletje,
Geen dank, zijn gewoon mijn ervaringen. Enne ...................... de marge op een zogenaamd A-merk is voor de gemiddelde bandenboer beduidend hoger. Wat dat betreft zijn het net verzekeringverkopers. Bij de weg, heette jouw "bandenexpert" soms ook Scheringa ?
Heb nu een week 4 nieuwe Falken Ziex 912 onder mijn V70 en ik ben bijzonder tevreden. Ik heb de maat 225/40ZR18 92W er onder en ze rijden prima. Hiervoor zaten er goodyear eagle's onder en die waren veel te stug in combinatie met 18 inch. De combinatie die ik nu rijd is net zo comfortabel als de 225/45R17 94W Vredestein Wintrac extreme banden die ik in de winter rijd. Lekker stil, ook van binnen.
Voor de prijs van de Falken's kan ik 2 setjes verslijten voor 1 setje Michelin's
V70 MY12 D5 AWD Summum, Inscription, Driver support line, Security line, Four-C, Xenium pakket, Premium audio etc etc etc. Caspian Blue 18" Cratus Winter, 18" Odyseus Zomer V70 MY07 D5 Summum, Inscription full options van 150.000 tot 387.000 gereden van dec 2009 tot Jan 2015
Jaguar XJ6 4.2 Series 1 Babyblue 1972
Harley Davidson Electra Glide Ultra Classic 2009
Ik heb ze onder een Golf 3 VR6 gehad voor wat licht circuit gebruik en onder een BMW Z3 Coupe 2.8
Op zich echt een prima band maar ze lijken mij wat te sportief voor een dikke S60/V70/S80. De wangen zijn redelijk stug en dus is het ook niet de meest comfortabele band. Grip op nat is niet briljant maar bij normaal gebruik geen probleem. De FK452 zijn qua compound iets zachter dus die hebben nog wat meer grip. Ik ken iemand die 420pk op de FK452 loslaat en er toch nog 10.000km mee doet
In het goedkopere segment heb ik Falken het hoogste staan