soorten optiepakketten

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
jakobus
Starter
Berichten: 3
Lid geworden op: 26.08.2007 - 13:41
Locatie: maastricht

Beste Volvo mannen en vrouwen,
Sinds enkele dagen in het trotse bezit van een V70 2,4 D uit 2004. Volgens de papieren zit er oa het "ambassy packet" op. dat heb ik me tenminste telefonisch laten vertellen. Ik kan nergens vinden wat dit inhoud. Wie weet meer?
Gebruikersavatar
bart simpson
Geartronic member
Berichten: 22418
Lid geworden op: 16.02.2005 - 16:27
Locatie: Torslanda
Contacteer:

Dat is voor NL iig geen "bekend" pakket, wat is de herkomst van je nieuwe aanwinst?
jakobus
Starter
Berichten: 3
Lid geworden op: 26.08.2007 - 13:41
Locatie: maastricht

De auto is in belgie, in brussel, bij de dealer gekocht waar de eerste eigenaresse hem ook heeft gekocht en laten onderhouden.
Gebruikersavatar
wouterve
1st Gear member
Berichten: 29
Lid geworden op: 16.03.2007 - 23:35
Locatie: Massachusetts, USA

Wellicht was de vorige eigenaresse een diplomate en hanteerde de dealer de benaming "embassy package" voor een aflevering onder speciale voorwaarden, bijvoorbeeld een inschrijving op CD-kentekenplaten.
Auto's voor diplomaten worden over het algemeen via Diplomat Sales besteld, en zijn daardoor niet afhankelijk van landgebonden uitrustingspakketten; ik kan me dus nauwelijks voorstellen dat het hier om echte bijzondere uitrustingsdetails gaat, behalve dan misschien wat extra goodies in de vorm van luxe matten of iets van die orde.
jakobus
Starter
Berichten: 3
Lid geworden op: 26.08.2007 - 13:41
Locatie: maastricht

Dat zal het zijn, er zit inderdaad nog een CD sticker op de voorruit, en de dealer had een apart plekje '"diplomat sales". had ik zelf moeten bedenken. merci!
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”